przykładowe teksty zaproszeń, kart okolicznościowychy, życzeń

lista czcionek  studniówka  wierszyki  zawieszki na alkohol  chrzest/komunia  Boże Narodzenie   śluby/rocznice  urodziny/imieniny   Wielkanoc  narodziny dziecka

 


 

życzenia na urodziny / imieniny

 

1. Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie

 

2. W tym dzisiejszym dniu radości,życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie,niech Cię radość nie ominie!Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki,troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone...

 

3. Samych szczęśliwych dni, w życiu uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni. Lata zimą i wiosny jesienią,to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz, by się spełniło.

 

4. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się!

 

5. Niech ten radosny, wspaniały dzień. Na zawsze troski odsunie w cień. Niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!

 

6. Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień, więc z okazji tego dnia posłuchaj co Ci życzę ja: dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości, moc najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.

 

7. Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!

 

8. Z serca płyną te życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni to o czym marzysz.

 

9. Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu.   Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu i pewności siebie!

 

10. Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka no i konik, wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami, bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej :)

 

11. Ile w ulu pszczół robotnic,ile pociąg mija zwrotnic,ile kwiatów liczy łąka,ile kropek ma biedronka,tyle szczęścia i słodyczy w Dniu Urodzin Tobie życzy ...

 

12. Urodzinki, urodzinki, wszyscy robią słodkie minki żyj nam długo i szczęśliwie, pomyśl czasem o mnie mile.

 

13. W dniu Twoich urodzin,zawsze uśmiechniętej buzi,wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

 

14. Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc,własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół i wesołej rodzinki życzy..

 

15. Niech Ci słonko ciepło gra,niech Twój uśmiech długo trwa,nie trać swej wesołej minki,dziś są Twoje urodzinki!

 

16. Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie,Dużo zdrówka, szczęścia i radości,Niech Twój śliczny usmiech na buzi zawsze gości,By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości,Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,Tych dużych i tych małych, tego Ci życzę...

 

fb